Haber

Leyla İfşa Tehlikesiyle Karşı Karşıya

Kaçırılan Leyla, ilk kez hem soruşturmanın faillerine hem de babasının katillerine bu kadar yakın bulunur. Doğan kendini ifşa etme riskini göze alır ve Leyla’ya yardım elini uzatır.

Leyla, uzun süredir çözmeye çalıştığı davada ilk kez zafere bu kadar yaklaşmıştır. Ona ihtiyacı olan son cephaneyi verecek kişi ise hiç beklemediği bir isim olacaktır.

Nuray’ın tehditleri ve oğlunun düşüncesizlikleri arasında kalan Şahinde, kendi günahlarını gizlemek için harekete geçer. Bu arada kocasını öldürenlerin baskısı da artıyor. Tahir, içinde bulunduğu kaosu kontrol altına almak için harekete geçer.

Doğan, İdris’in güvenini yeniden kazansa da İdris’in onu tekrar kazanması imkansızdır. Sevgisizlikten bunalan Doğan, ailesinin bir kez daha kendisine karşı planlar yaptığını öğrenince büyük bir hamle yapar. Arkalarında bıraktıkları krizle baş etmek ise Turan ve Nevin’e kalacaktır.

Kenan, Leyla ile ilişkisinde büyük bir adım atmaya karar verir. Ancak çok geçmeden öğreneceklerinin bu ilgiyi imkansız hale getireceğinden habersizdir…

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu